Uğrak Tarım
Uğrak Tarım Seracılık Hırdavat Tur. & Tic. Ltd. Şti.
+90 (536) 277 44 64
Image
Biz kimiz?

Ugrak Tarım Hakkında

Bilindiği üzere dünyada insan nüfusu hızla artmakta, bu artan nüfusun yaşamını sürdürebilmesi beslenmesiyle olabilecektir. Artan nüfusa karşın tarım arazileri artmamakta aksine çeşitli imar düzenlemeleri ve doğal nedenlerden(sel,erozyon vb.) dolayı tarıma elverişli araziler giderek azalmaktadır.

Ülkemizinde nüfusu sürekli artmakta, bu artan nüfusun beslenme ihtiyacının karşılanmasıda ancak, tarımsal üretimde yeni teknolojilerin kullanılmasıyla mümkün olacaktır. Birim alandan kaliteli ve yüksek verim alabilmek ancak iyi bir tarım uygulamasıyla mümkün olacaktır. Buda yüksek teknolojiler kullanılarak başarılabilir. Firma olarak bu teknolojileri çiftçilerimizle buluşturmak ana prensibimizidir..

Ayrıca tarım, ülkemiz için önemli bir istihdam kaynağı ve ekonomimize katkısı açısından da stratejik önem arz etmektedir. Firma olarak bu önemi düstur edinmiş olup, farkındalık oluşturma çabamız sürecektir..

Image

Tarım için geç değil!
Hemen başlayın.

Ugrak Tarım farkıyla çeşitli hizmetlerimizden faydalanarak tarıma olan bakış açınızı değiştirebilirsiniz!

0
Üzeri mahsül
Üzeri mahsül
0
Rezervimizdeki türler
Rezervimizdeki türler
0
Mutlu müşteri
Mutlu müşteri
Image
Kapsamlı hizmetler

Sunduğumuz bazı hizmetler

Image

Nasıl çalışıyoruz

circle-icon01

Taleplerinizi & ihtiyaçlarınızı sizden dinliyoruz.

circle-icon02

Edinmemiz gereken tüm bilgileri talep ediyoruz.

circle-icon03

En doğru yaklaşımı seçiyor ve teklifimizi iletiyoruz.

circle-icon04

Sadece iş öncesi değil iş sonrası da destek sağlıyoruz.

Mutlu müşteriler
Image
Ahmet Y.
Çiftçi
Image
Gökhan K.
Çiftçi
Image
Selami Ç.
Zirai Danışman
Image
Alptuğ G.
Ziraat Mühendisi
Sıkça Sorulan Sorular
Tarımsal işletme sahiplerinin, tarımsal üretim, işleme ve pazarlama sürecinin bütün aşamalarında karşılaştıkları problemler ve bunların birbirleriyle ilişkileri hakkında bilgi sahibi olmalarını, kendilerine, geliştirilen teknolojileri kullandırmak suretiyle, bu problemleri çözebilecek bilgi ve beceri kazandırılmasını ve kırsal alanda yaşam standardının yükseltilmesini amaçlayan tarımsal işletme sahiplerinin eğitimi, yayım, danışmanlık ve bilgilendirme faaliyetleridir.
Sera yapımı esnasında maliyeti düşürmek ve üretime en uygun serayı kurmak için sera projesi hazırlama kısmında dikkate alınması gereken bazı önemli noktalar vardır bu noktaları sera kurulumu amacı ve ihtiyaç duyulan büyüklük, mevcut coğrafi koşullar, mevcut iklim şartları, yetiştirilmesi yapılacak ürün ve kullanılacak kültür olarak beş başlık altında incelenir, Uğrak Tarım sera kurulum noktasında müşterilerine kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor.
Uğrak Tarım olarak sunmuş olduğumuz geniş yelpaze Zirai Gübre ve İlaç ürünleri, tarımsal ihtiyaçlarınız için en kaliteli ve verimli ürünleri yetiştirmenize olanak sağlar.
Image
Mustafa Kemal Atatürk

Milli Ekonominin temeli ziraattır.